Na zakończenie roku Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury zorganizowane zostało radosne wydarzenie. Uczestnicy, dzieci i młodzież z pracowni artystycznych, spotkali się w malowniczych przestrzeniach Klubu Wodnego Kon-Tiki. Podczas uroczystości, przedstawiciele lokalnych władz podziękowali młodym artystom za ich zaangażowanie w rozwój sztuki i kultury na terenie gminy, a dla odwiedzających przygotowano liczne atrakcje.
Spotkanie miało na celu nie tylko podsumowanie artystycznych osiągnięć, ale również integrację młodych twórców oraz ich rodzin. Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów, Marcin Wojniak, a także dyrektor PSCK, Iwona Senderowska, wyrazili uznanie dla talentów i wysiłku młodych artystów, podkreślając znaczenie sztuki w codziennym życiu społeczności lokalnej.
Wydarzenie odbyło się w serdecznej atmosferze, a partnerska współpraca z Klubem Wodnym Kon-Tiki oraz Stowarzyszeniem Krewcy Ponidzianie i Kolorowym Parasol miała na celu wzbogacenie programu o dodatkowe atrakcje oraz zapewnienie wspaniałej zabawy dla wszystkich uczestników. Organizatorzy zadbali o różnorodność atrakcji, co spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród uczestników.
Źródło: Urząd Miasta Pińczów
Oceń: Zakończenie roku Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Pińczowie
Zobacz Także



